EET pokladna KASAmax Mobile MAXI na splátky

Nový

EET pokladna KASAmax Mobile MAXI je praktickým řešením pro malé podnikatele např. pro stánkové prodejce. Nabízíme možnost 6 splátek bez navýšení, můžete si tedy rozložit splátky na 6 splátek v různé výšši, avšak každý měsíc musí být splátka minimálně 10% z celkové ceny, poslední měsíc je potřeba doplatit konečný rozdíl oproti původní ceně. Minimální splátka tedy 698 Kč bez DPH.

Více informací

Přihlásit se k odběru newsletteru

Máte zájem o produkt na splátky?

Minimální výše splátky:

698,00 Kč


V e-mailu uveďte telefonní číslo a budeme vás kontaktovat.

Více informací

Pokud Vás zajímá jak jednoduše se mobilní EET aplikace KASAmax Mobile ovládá, stiskněte tento odkaz.

Základem této EET pokladny je mobilní aplikace KASAmax Mobile a bluetooth tiskárna. Oproti EET pokladně KASAmax Mobile MINI je verze MAXI doplněna o odolný 7" tablet se systémem Android. Tablet podporuje připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě i datové mobilní sítě. Pokud se vám nechce platit drahý paušál za mobilní tarif s internetem či pevné internetové připojení, máme pro vás skvělou nabídku - datovou EET sim kartu KASAmax za bezkonkurenční cenu.

EET pokladnu KASAmax Mobile MAXI 4G/LTE s termotiskárnou využijete v trafikách a na menších prodejnách potravin a oblečení. Díky kompaktním rozměrům je však oblíbená také v oblasti služeb a restauračních zařízeních.

Specifikace EET pokladny KASAmax Mobile MAXI:

Výhody mobilní EET aplikace KASAmax Mobile:

  • aplikace je navržena pro snadné ovládání na menších displejích
  • dodávaná tiskárna využívá úspornou technologii termálního tisku
  • EET pokladna s mobilní EET aplikací KASAmax Mobile se vám vleze do větší kapsy
  • pro připojení k internetu můžete využít Wi-Fi i mobilní síť
  • mobilní EET aplikace KASAmax Mobile je nedílnou součástí této pokladny, získáte ji s doživotní licencí bez paušálu

Vyzkoušejte si mobilní EET aplikaci KASAmax Mobile zcela zdarma na svém telefonu nebo tabletu. Naleznete ji ve vašem obchodě obchod Play i App Store.

Proč EET pokladna KASAmax Mobile MAXI?

Při startu elektronické evidence tržeb se objevila poptávka ze strany menších a středních podniků po mobilním řešení EET. Proto jsme vytvořili mobilní EET aplikaci KASAmax Mobile a nabízeli ji k instalaci na vlastní smartphone či tablet. Brzy se však ukázalo, že není praktické mít pokladnu na evidování tržeb na svém osobním mobilu, takže jsme začali nabízet toto kompletní mobilní řešení EET - aplikaci, tablet, tiskárnu. Nově si u nás můžete pořídit i datovou EET sim kartu KASAmax s mobilním internetem za 99 korun měsíčně.

Více o mobilní EET aplikaci KASAmax Mobile naleznete na této stránce, stačí klepnou na odkaz

Konečná cena EET Pokladny MAXI včetně doživotní licence aplikace KASAmax Mobile je 6980 Kč bez DPH.

Stáhnout