KASAmax pro každé podnikání a bez měsíčních poplatků!

Společnost KASAmax EU s.r.o. nevznikla čistě pro účely EET, na trhu s pokladními systémy se úspěšně pohybujeme už 13 let, v současné době s počtem více jak 11 000 klientů.

Vývojem pokladního software se naše společnost zabývá již od roku 1999. Důležitou roli ve vývoji našich programů hrály hlavně zkušenosti z oboru. Detailní znalost toho, jak například funguje pohostinství v České republice, ať už jde o kuchyň, bar, sklady, zaměstnance nebo samotný prodej.

Byli jsme na trhu s pokladními systémy mnohem dříve než většina konkurenčních firem, které vznikly hlavně za účelem EET s vidinou vysokých zisků, i když mají nulové zkušenosti z oboru a nevědí co vše má pokladní systém "umět". Problémem je také vysoká zadluženost některých firem, které se půjčili nemalé peníze na vývoj pokladních systémů a riziko jejich bankrotu je tak značně vysoké. Klient pak zůstane bez podpory s nefunkční pokladní aplikací. Jistotou pro tyto firmy jsou měsíční poplatky, které každý měsíc klienta zbytečně finančně zatěžují.

Tato situace u nás naštěstí nehrozí, jsme zavedenou firmou v této oblasti, nemáme žádné závazky, máme naopak bohaté zkušenosti a stále ze rozrůstající zákaznickou základu.  

U nás si každý vybere řešení vhodné do jeho provozu, zaplatíte jen počáteční náklady za zakoupení pokladního systému, žádné měsíční poplatky u nás platit nebudete. Samozřejmostí je také nabídka prodeje na splátky a to bez navýšení a akontace.

Proč tedy KASAmax?

  • Na trhu již 13 let!
  • Bohaté zkušenosti z oboru
  • Bez měsíčních poplatků
  • Podporujeme všechny platformy (Android, iOS, Windows)
  • Český software, vlastní vývojové oddělení
  • KASAmax lze instalovat i na Váš PC, tablet nebo telefon
  • Zastoupení po celé ČR

Doufám tedy, že se stanete jedním z našich spokojených klientů. Přeji vám příjemný nákup a co nejméně starostí s EET ;)

Martin Laštovica, provozní ředitel KASAmax EU s.r.o. 

provozni_reditel