HW & PŘÍSLUŠENSTVÍ

Díky pokladnám KASAmax zvládnete EET levou zadní. Abyste vyřešili stejně lehce i další činnosti na své prodejně či restauraci, nabízíme vám odolné pokladní příslušenství od čtečky čárových kódů až po pokladní váhu. Veškeré zboží je ověřeno našimi dlouholetými zákazníky, vyzkoušejte jej také.

HW & PŘÍSLUŠENSTVÍ  Nalezeno 23 produktů.

Podkategorie

  • EET TISKÁRNY ÚČTENEK A...

    Nemáte na čem tisknout účtenky? Při EET se bez termotiskárny jen těžko obejdete. Naštěstí pro vás máme špičkové EET termotiskárny s rychlým a úsporným tiskem za skvělou cenu. Jedná se o kvalitní tiskárny od výrobce RONGTA na které poskytujeme záruku 24 měsíců a také pozáruční servis. V naší nabídce si vyberete tiskárny pro všechny operační systémy (Windows, Android, iOS) a to jak stolní tak přenosné. 

  • STOJANY

    Tyto stojany pro pokladní systémy KASAmax a MAXiPokladna nikde jinde neseženete. Necháme si je vyrábět na míru každému systému.

  • PŘÍSLUŠENSTVÍ

    S tímto pokladním příslušenstvím bude vaše pokladna dokonalá. Nabízíme levné termokotoučky, nedobytné pokladní zásuvky a dobře čitelné pokladní displeje. Hitem se díky EET stala naše datová karta KASAmax, která vám zajistí mobilní internet na prodejně i na stánku za pouhých 99 Kč měsíčně.

  • DOTYKOVÝ HARDWARE
na stránku
Zobrazeno 1 - 20 z 23 položek
Zobrazeno 1 - 20 z 23 položek