POKLADNÍ SOFTWARE

Pokladní software pro restaurace, obchody i sklady

Již 13 let našim klientům nabízíme pokladní software KASAmax, který pravidelně vylepšujeme na základě přání našich klientů. Spolupráce s podnikateli se nám velmi osvědčila, takže nyní nabízíme spolehlivý a výkonný software pro restaurace, hotely, obchody i stánkový prodej. Náš software si můžete...

Pokladní software pro restaurace, obchody i sklady

Již 13 let našim klientům nabízíme pokladní software KASAmax, který pravidelně vylepšujeme na základě přání našich klientů. Spolupráce s podnikateli se nám velmi osvědčila, takže nyní nabízíme spolehlivý a výkonný software pro restaurace, hotely, obchody i stánkový prodej. Náš software si můžete vyzkoušet zdarma, včetně skladových aplikací. Pro stánkový prodej, dopravce a řemeslníky jsme vytvořili mobilní aplikaci MAXiPokladna.

Veškerý pokladní software je připraven na EET.

Více

POKLADNÍ SOFTWARE  Nalezeno 13 produktů.

Podkategorie

 • GASTRO

  Náš spolehlivý a snadno ovladatelný pokladní software KASAmax GASTRO je určený pro všechny typy restauračních zařízení. Vyberete si, ať už provozujete stánek s rychlým občerstvením nebo síť restaurací. Náš pokladní systém jsme také pečlivě připravili na elektronickou evidenci tržeb. Získejte více času na své podnikání, o elektronickou evidenci tržeb se vám postaráme my.

  Tento EET software je připraven pro gastro a hotely.

 • OBCHOD

  Pokladní software pro obchod KASAmax OBCHOD. Snadno ovladatelný program pro elektronickou evidenci tržeb vám umožní rychlou práci a splnění požadavků dle zákona o EET. Náš software bez paušálu můžete využít i na mobilní pokladně, stačí si objednat aplikaci MAXiPokladna pro Android či iOS.

  KASAmax software pro obchod a snadnou evidenci.

 • GASTRO SKLAD

  Skladové aplikace pro software KASAmax GASTRO. Získejte detailní přehled o svých skladových zásobách, vždy budete vědět, co musíte dokoupit. Součástí skladové evidence jsou také přehledy oblíbenosti zboží.

  Software podporuje funkce potřebné pro EET.

 • OBCHOD SKLAD

  Skladový software s podporou EET. Rozšiřte svůj pokladní software KASAmax obchod o skladovou evidenci a získejte kontrolu nad svým skladem.

Zobrazeno 1 - 13 z 13 položek
Zobrazeno 1 - 13 z 13 položek