POKLADNÍ SESTAVY

EET pokladny pro obchod, gastro i služby

Naše pokladny EET zvládnou bez problémů, a navíc vám poskytnou spoustu užitečných funkcí, které jsme vylepšili ve spolupráci s našimi klienty v průběhu 13 let. Díky tomu jsou naše pokladní systémy rychlé a snadno ovladatelné, takže jejich obsluhu zvládne opravdu každý. Náš pokladní software navíc můžete v...

EET pokladny pro obchod, gastro i služby

Naše pokladny EET zvládnou bez problémů, a navíc vám poskytnou spoustu užitečných funkcí, které jsme vylepšili ve spolupráci s našimi klienty v průběhu 13 let. Díky tomu jsou naše pokladní systémy rychlé a snadno ovladatelné, takže jejich obsluhu zvládne opravdu každý. Náš pokladní software navíc můžete vyzkoušet na svém vlastním PC či mobilním zařízení. Veškeré pokladní příslušenství najdete v naší nabídce.

Prohlédněte si kompletní nabídku pokladen EET pro obchod i gastro.

Více

POKLADNÍ SESTAVY  Nalezeno 22 produktů.

Podkategorie

  • SESTAVY GASTRO

    Potřebujete kvůli EET novou elektronickou pokladnu pro svou restauraci, hotel či jiný gastro provoz? Máme pro vás řešení, které splňuje veškeré požadavky zákona o EET, je bez paušálu, a navíc se snadno ovládá. Vlastně máme těch řešení hned několik, vyberte si to, které vám nejvíce vyhovuje.

    Naše pokladny pro e-tržby prodáváme bez paušálů a vždy obsahují pokladní software. Vyřešte EET během několika minut.

  • SESTAVY OBCHOD

    Vyberte si pokladní systém EET, díky kterému vyřešíte vše potřebné ohledně EET během několika minut. Pokladní systémy KASAmax vám kromě toho zajistí mnoho dalších potřebných funkcí pro všechny kamenné prodejny, stánky, trafiky i obchody. Pokladnu vám představíme, zapojíme a zprovozníme zdarma.

    Vyberte si pokladnu bez paušálu pro svou prodejnu potravin, oblečení, drogérii, knihkupectví či jiný obchod.

na stránku
Zobrazeno 1 - 20 z 22 položek
Zobrazeno 1 - 20 z 22 položek