EET POKLADNY

Naše EET pokladny zvládnou elektronickou evidenci tržeb bez problémů, a navíc vám poskytnou spoustu užitečných funkcí, které jsme vylepšili ve spolupráci s našimi klienty v průběhu 13 let vzájemné spolupráce. Díky tomu jsou naše pokladní systémy rychlé a snadno ovladatelné, takže jejich obsluhu zvládne opravdu každý. Náše pokladní aplikace navíc...

Naše EET pokladny zvládnou elektronickou evidenci tržeb bez problémů, a navíc vám poskytnou spoustu užitečných funkcí, které jsme vylepšili ve spolupráci s našimi klienty v průběhu 13 let vzájemné spolupráce. Díky tomu jsou naše pokladní systémy rychlé a snadno ovladatelné, takže jejich obsluhu zvládne opravdu každý. Náše pokladní aplikace navíc můžete vyzkoušet na svém vlastním PC či mobilním zařízení, více informací na www.stahnipokladnu.cz. Nabídku EET pokladen a rozčlenění do příslušných vln EET naleznete níže. 

Více

EET POKLADNY  Nalezeno 12 produktů.

Podkategorie

 • 1. VLNA EET

  EET pokladny pro všechny gastronomické provozy jako jsou restaurace, pizzerie, kavárny, bistra, hospody, kluby, bary, diskotéky, hotely, penziony, fast-foody, jídelny, čajovny, stánkový prodej, kempy a tábořiště, cateringové služby a další.

 • 2. VLNA EET

  EET pokladny pro všechny maloobchodní provozy jako jsou prodejny potravin, drogérie, večerky, suvenýry, trafiky, hračkářství, stavebniny, řeznictví, smíšené zboží, pekařství, prodejny oděvů, květinářství a další. 

 • 3. VLNA EET

  EET pokladny pro všechny podnikatele spadající do třetí vlny jako jsou autoservisy, pneuservisny, chov dobytka, přeprava osob, doprava, právní služby, reklamční činnosti, lékaři, veterináři, cestovní kanceláře, ZOO, zábavní centra, fitness a další.

 • 4. VLNA EET

  EET pokladny pro všechny podnikatele spadající do čtvrté vlny, jedná se převážne o poskytování služeb a vybraná řemesla. Jsou to například ppravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, zpracování dřeva, opravy a instalace strojů, stavební činnosti, kadeřnické a kosmetické činnosti, praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků, pohřební a související činnosti, činnosti pro osobní a fyzickou pohodu a další. 

Zobrazeno 1 - 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 - 12 z 12 položek